Mirosław
Boratyński

WSPÓŁPRACUJ Z DOŚWIADCZONYM EKSPERTEM FINANSOWYM

Jestem profesjonalnym Ekspertem Kredytowym. Jeśli szukasz najlepszego rozwiązania kredytowego, dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, skontaktuj się ze mną jeszcze dziś. Usługi, które oferuję są dla Państwa bezpłatne.

napisz lub zadzwoń do mnie, porozmawiajmy o twoich finansach

Mirosław Boratyński | Profesjonalne Finanse

Tel: 500 354 209

Mail: miroslaw.boratynski@grupaang.pl

DLACZEGO warto ze mną WSPÓŁPracować?

DOSTĘPNOŚĆ WIELU BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU I RZETELNE PORÓWNANIE

Przedstawię Ci aktualne oferty banków i pomogę wybrać kilka najkorzystniejszych instytucji, w których warto starać się o kredyt, ze względu na najniższe dla Ciebie koszty.

OSZCZĘDNOŚĆ TWOJEGO CZASU ORAZ PIENIĘDZY

Nie tracisz czasu na samodzielną analizę ofert, podczas współpracy przedstawiam Ci gotowe rozwiązania. Oszczędzasz także pieniądze, ponieważ nie pobieram od Ciebie żadnej prowizji, a swoje wynagrodzenie otrzymuję od banków.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA, TAKŻE PO UZYSKANIU FINANSOWANIA

Pomogę Ci skompletować potrzebne dokumenty i wypełnić wnioski, a także przeprowadzę cały proces. W przyszłości mogę pomóc aneksować umowę, jeśli pojawią się na rynku korzystniejsze warunki, lub Twoja sytuacja będzie tego wymagać.

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

Słownik pojęć hipotecznych: Pobierz PDF

Kredyt krok po kroku: Pobierz PDF

Kredyt na rynku pierwotnym: Pobierz PDF

 

NAsi partnerzy

 

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

TEL: 500 354 209

MAIL: miroslaw.boratynski@grupaang.pl

 

Firma Profesjonalne Finanse to grono Ekspertów, którzy codziennie pomagają swoim Klientom w uzyskaniu kredytu na zakup domu, czy mieszkania.
Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży finansowej i uzyskiwaniu kredytów hipotecznych. Przekłada się to na tysiące zadowolonych klientów, a także na stabilne i wypracowane relacje z głównymi instytucjami finansowymi w Polsce. 
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Firmy na naszej stronie.