Piotr Ochnio

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, w jakim miejscu znajdziesz wszystkie informacje i rozwiązania dotyczące Twojego kredytu, to odpowiedź brzmi – tam, gdzie spotkasz Piotra. Umów się na spotkanie, a kredyt będzie dla Ciebie prostym krokiem w drodze do Twojego M. Prywatnie uwielbia sport, Hiszpanię i dobre, ambitne kino.

504 556 333

piotr.ochnio@profesjonalnefinanse.pl

Karolina Mstowska

Karolina w naszym teamie zajmuje się głównie prowadzeniem procesu kredytowego. Wśród stosu dokumentów czuje się jak ryba w wodzie. Regulaminy bankowe ma w małym palcu a wnioski kredytowe wypełnia jak krzyżówki. Poza pracą lubi coś ugotować, posadzić kwiaty, obejrzeć serial i... poszaleć na zakupach.

516 559 030

karolina.mstowska@profesjonalnefinanse.pl

Mirosław Boratyński

Każdy dzień zaczyna od czarnej kawy, aby z większą energią spotykać się z Wami, wsłuchać się w Wasze potrzeby, a następnie pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Wiedzę w zakresie kredytów hipotecznych zdobywał, ucząc się od najlepszych, aby i takim się stać. Jeśli chcesz uzyskać rzeczowe informacje, dowiedzieć się, czym jest kredyt hipoteczny, jakie są „za” i „przeciw” tej formy finansowania — zadzwoń, a z pewnością dogadasz się z Mirkiem.

500 354 209

miroslaw.boratynski@profesjonalnefinanse.pl

Masz pytania dotyczące kredytu?

Zostaw nam krótką wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą
w ciągu 24h i porozmawiamy o szczegółach.