Piotr Ochnio

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, w jakim miejscu znajdziesz wszystkie informacje i rozwiązania dotyczące Twojego kredytu, to odpowiedź brzmi – tam, gdzie spotkasz Piotra. Umów się na spotkanie, a kredyt będzie dla Ciebie prostym krokiem w drodze do Twojego M. Prywatnie uwielbia sport, Hiszpanię i dobre, ambitne kino.

504 556 333

piotr.ochnio@profesjonalnefinanse.pl

Mirosław Boratyński

Każdy dzień zaczyna od czarnej kawy, aby z większą energią spotykać się z Wami, wsłuchać się w Wasze potrzeby, a następnie pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Wiedzę w zakresie kredytów hipotecznych zdobywał, ucząc się od najlepszych, aby i takim się stać. Jeśli chcesz uzyskać rzeczowe informacje, dowiedzieć się, czym jest kredyt hipoteczny, jakie są „za” i „przeciw” tej formy finansowania — zadzwoń, a z pewnością dogadasz się z Mirkiem.​

500 354 209

miroslaw.boratynski@profesjonalnefinanse.pl

Dominika Polak

Dominika Polak kolejna przedstawicielka płci pięknej w naszym zespole. Od lat pomaga klientom spełnić marzenia o upragnionej nieruchomości, sfinansować zakup samochodu lub dostarczyć niezbędny zastrzyk gotówki. W biznesie kieruje się zasadą: powiedz mi o czym marzysz, a ja znajdę odpowiednie finansowanie. Prywatnie miłośniczka latania, jednak zawodowo twardo stąpa po ziemi.

883777152

dominika.polak@profesjonalnefinanse.pl

Michał Wiśniewski

Prawdziwy spec od ubezpieczeń w naszym Dream Team. Jeżeli potrzebujesz ubezpieczyć samochód albo mieszkanie, a może prowadzisz firmę i potrzebujesz ubezpieczenia działalności, majątku firmy lub OC to nie mogłeś/łaś lepiej trafić. Jeśli chcesz otrzymać ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb to trafiłeś/łaś na odpowiednią osobę w odpowiednim miejscu. Prywatnie Michał jest miłośnikiem motoryzacji, a wolny czas lubi spędzać nad wodą z wędką w ręku.

512512281

michal.wisniewski@profesjonalnefinanse.pl

aleksandra-szymanska

Aleksandra Szymańska

Aleksandra pokochała w naszej firmie pracę z Klientem, daje się odczuć, że do każdego pochodzi z pełnym zaangażowaniem i sumiennością. Z nią wszystkie dokumenty docierają na czas. Prywatnie uwielbia sport, od najmłodszych lat trenowała piłkę ręczną, uwielbia też wypoczywać w swoich rodzinnych, podlaskich stronach. Zachęcamy do współpracy z Olą. Cieszy się zawsze, gdy może pomóc zabieganym i zbyt zajętym na co dzień Klientom.

577 570 004

aleksandra.szymanska@grupaang.pl

sebastian-mankowski

Sebastian Mańkowski

Nasz Ekspert Finansowy Sebastian, od zawsze w swojej pracy kieruje się dobrem swojego Klienta. Bezpośrednie i szczere podejście do ludzi pozwala mu szybko rozpoznać potrzeby rozmówcy i przygotować najlepiej dopasowane rozwiązanie. Jego misją jest zwiększanie świadomości finansowej w społeczeństwie, co praca w naszej firmie skutecznie umożliwia. Wolne chwile Sebastian poświęca przede wszystkim piłce nożnej. Lubi też podróże i wartościową lekturę.

883 032 290

sebastian.mankowski@grupaang.pl

zaneta-byster

Żaneta Byster

519 609 400

zaneta.byster@grupaang.pl

Masz pytania dotyczące kredytu?

Zostaw nam krótką wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą
w ciągu 24h i porozmawiamy o szczegółach.