BEZPŁATNY EBOOK

Refinansowanie kredytu hipotecznego

Pomagamy pozbyć się  jak najszybciej kredytu hipotecznego oraz skutecznie pokazujemy jak obniżyć jego koszty.

Chcesz dowiedzieć się jak?

Obniżyć globalne koszty kredytu hipotecznego

Obniżyć raty kredytu hipotecznego

Pozbyć się jak najszybciej kredytu hipotecznego

Obniżyć ryzyko, które ponosisz ze względu na wzrost stóp procentowych

Oszacować oszczędności płynące z optymalizacji kredytu hipotecznego

Zdecydować co lepsze skrócenie okresu lub zmniejszenie raty kredytu

Jak to robimy?

Piotr Ochnio to ekspert zajmujący się kredytami hipotecznymi. Wraz ze świetnymi specjalistami tworzy firmę Profesjonalne Finanse. 

Firma pomogła przez ponad 10 lat pracy setkom klientów. Dbamy o to, aby udzielić najlepszego kredytu hipotecznego, ale również po jego udzieleniu aktywnie monitorujemy rynek, aby w razie możliwości obniżyć koszty kredytu. 

Dodatkowo także dbamy o edukację finansową naszych klientów, aby każdy z nich miał pełną wiedzę na temat zobowiązania, które zaciąga.

Jak to robimy?

Piotr Ochnio to ekspert zajmujący się kredytami hipotecznymi. Wraz ze świetnymi specjalistami tworzy firmę Profesjonalne Finanse. 

Firma pomogła przez ponad 10 lat pracy setkom klientów. Dbamy o to, aby udzielić najlepszego kredytu hipotecznego, ale również po jego udzieleniu aktywnie monitorujemy rynek, aby w razie możliwości obniżyć koszty kredytu. 

Dodatkowo także dbamy o edukację finansową naszych klientów, aby każdy z nich miał pełną wiedzę na temat zobowiązania, które zaciąga.

Co zyskasz?

PROFESJONALNE_FINANSE_EBOOK

Co mówią o nas nasi klienci?

Bardzo profesjonale podejście do Klienta. Pan Piotr cierpliwie i dokładnie tłumaczył i rozwiewał wszelkie pytania i wątpliwości. Odbierał każdy telefon, albo szybko oddzwaniał. Bardzo duża oszczędność czasu i nerwów – cała papierologia nam odeszła – wszystko załatwione przez Pana Piotra. POLECAM wszystkim starającym się o kredyt!!! Sprawnie, profesjonalnie i miło!!!

Joanna Wielgosz

Namiary do Pana Mirosława otrzymałam od Przyjaciół i to już było wystarczającą rekomendacją. Nie zawiodłam się, otrzymałam fachową pomoc przy wyborze właściwego banku i kredytu. Dzięki temu zaoszczędziłam sporo czasu ponieważ porównania i symulacje kredytów z różnych banków otrzymałam od Pana Mirka łącznie z informacjami uzupełniającymi oraz odpowiedziami na wszystkie rodzące się w procesie pytania. Serdecznie polecam skorzystanie z pomocy i profesjonalnej wiedzy Pana Mirka.

Małgorzata G

esteśmy bardzo wdzięczny Panu Mirkowi, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Podczas wykonywania swoich obowiązków całą pewnością wyróżniał się skrupulatnością, zaangażowaniem, terminowością i świetną komunikacją oraz gotowością do działania. Bardzo dziękujemy i POLECAMY 🙂

Ewelina Edgar

Jestem bardzo zadowolony, profesjonalna obsługa, duża oszczędność czasu, polecam wszystkim!

Mateusz Machnio

Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi za pełne profesjonalizmu i zaangażowania wsparcie przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Szczególnie, że było to w trakcie „covidowego” zamieszania i trudności w dostępie do wszelkich instytucji. Cierpliwość, dostępność, fachowa wiedza i gotowość do profesjonalnego wyjaśniania wszelkich zawiłości była nam bardzo pomocna. Komfortowa opieka jednym słowem. Ukłony dla równie pomocnej p. Karoliny. Z pełnym przekonaniem polecamy tę ekipę. W razie potrzeby wiemy do kogo wracać.

Kasia i Adam Z.

Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalizmem, rzetelnością, dokładnością ze strony firmy. Starałam się o kredyt hipoteczny a moja sprawa nie była łatwa, raczej już bardzo napięta ;). Dzięki zaangażowaniu Pana Piotra i Pani Karoliny zaoszczędziłam masę czasu, pieniędzy i nerwów. W kryzysowym momencie Pan Piotr przerowadził negocjacje z deweloperem aby nieruchomoiść nie została sprzedana innej osobie. Wątpiłam, że uda się uzyskać kredyt ale Pan Piotr cały czas powtarzał, że on mi pomoże i żebym się nie martwiła, bo on zawsze dotrzymuje słowa 🙂 I tak sie stało 🙂 Dzięki Wam mam piękny domek w miejscu o którym marzyłam. Polecam każdemu kto chce mieć spokojną głowę od formalności i biegania po bankach, nie ma nad czym się zastanawiać 🙂

Magdalena Adamska

Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa klienta od początku do końca procesu uzyskania kredytu w banku. Polecamy.

Ela i Artur

Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi za pomoc, dyspozycyjność i zaangażowanie w naszej sprawie. Współpraca przebiegła pomyślnie i w bardzo miłej atmosferze.

Anna i Łukasz

Pan Piotr pomógł nam spokojnie przejść przez cały proces dotyczący kredytu hipotecznego. Zaangażowanie, dyspozycyjność i profesjonalizm wykazywał w każdym momencie naszych spotkań. Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni. Polecamy wszystkim tym dla których kredyt to czarna magia 😊 Anna i Łukasz

Anna Maruszak

Współpraca z Panem Piotrem to czysta przyjemność. Profesjonalista w każdym calu. Rzetelny, cierpliwy, uczciwy, a przede wszystkim człowiek z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Cała procedura uzyskania kredytu przebiegła szybko i bez problemów. Pan Piotr przy udziale Pani Karoliny wspierał nas na każdym etapie i wszystko dokładnie tłumaczył. Pomógł również z zakupem ubezpieczenia mieszkania. Jesteśmy pewni, że będziemy kontynuować współpracę. Polecamy serdecznie współpracę z Profesjonalne finanse! Polecamy wszystkim tym dla których kredyt to czarna magia 😊 Anna i Łukasz

Kasia i Bogusz

Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Otrzymałem pomoc od pierwszego do ostatniego kroku. Polecam

Daniel Kowalski

Z firmą Profesjonalne Finanse pierwszy raz spotkaliśmy się na targach nieruchomości, gdzie poszukiwaliśmy naszego mieszkania. Otrzymaliśmy pomoc w znalezieniu nieruchomości poprzez biuro współpracujące z naszym doradcą, a on sam poprowadził nas przez skomplikowany proces do otrzymania kredytu. Polecamy współpracę z tą firmą.

Współpraca z tymi ludźmi to czysta przyjemność. Pomogli przy kredycie a doradca nieruchomości którego mi polecili znalazł mieszkanie którego szukałem, będę polecał.

Mateusz B.

Pana Piotra poznaliśmy poprzez polecenie w biurze dewelopera u którego kupowaliśmy mieszkanie. Dokładnie i bez pośpiechu wyjaśnił nam wszystkie zagadnienia związane z kredytem, a później osobiście poprowadził całą procedurę aż do szczęśliwego zakończenia :), jednym zdaniem – odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecamy.

Małgosia i Dawid

Współpracę polecił mi znajomy i jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie mam na nic czasu wiec układ, że wszystko ogarnięte jest za mnie i w moim imieniu bardzo mi odpowiadał. Będę przekazywał kontakt dalej 🙂

Maciej P.

Pani Karolina i Pan Piotr pomogli nam w zorganizowaniu kredytu na budowę naszego domu. Kompetentni ludzie, a do tego bardzo mili. Wyjaśnili wszystko normalnym językiem co przy tylu nowych pojęciach ma duże znaczenie. U Pani Karoliny zawsze mieliśmy pomoc niczym na pogotowiu ratunkowym. Zawsze była pod telefonem czy też błyskawicznie odpisywała na maile. Korzystając w przeszłości z usług innej firmy mieliśmy zupełnie inne doświadczenia. Podsumowując polecam z całych sił.

Dominika i Wojtek

Pani Karolina i Pan Mirek to specjaliści w swoim fachu. Zarówno Pan Mirek jak i Pani Karolina na 100% angażowali się w naszą sprawę, dobrze jest pracować z konkretnymi a zarazem fajnymi ludźmi. Dziękujemy za pomoc.

Damian i Dagmara

Profesjonalne Finanse to firma, którą będę polecał każdemu kto będzie zainteresowany zakupem mieszkania z pomocą kredytu hipotecznego. Temat dość trudny i skomplikowany, a dzięki pomocy Pana Piotra i Pani Karoliny przeszliśmy przez niego szybko i sprawnie. Nasi doradcy tworzą zgrany duet, co sprawia że w każdym momencie wiedzieliśmy co dzieje się w sprawie naszego kredytu. Pan Piotr pomagał w zebraniu wszystkich dokumentów dzięki czemu wiele razy zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i np zwolnień w pracy, które byłyby nieuniknione gdybyśmy temat załatwiali sami. Pani Karolina wysyłała nam informację gdy tylko przychodziła jakaś wiadomość z banku i dzięki niej czuliśmy, że jesteśmy pod stałą opieką doradców. Serdecznie polecam

Z Piotrem znamy się od dawna, zajmuje się naszymi finansami wiec przy kredycie też nam pomagał. Bardzo fajnie, że mieliśmy opiekę dwóch osób i zawsze wszystko było na czas. Polecamy.

Dzień dobry! Numer do Pana Mirka dostaliśmy od znajomych którzy niedawno sami brali kredyt. Pan Mirek nie zawiódł i nas. Dom już się buduje i marzenia się spełniają. Wiedzieliśmy już od początku, że sprawę powierzyliśmy w dobre ręce, a co najważniejsze mogliśmy mu zaufać. Jeszcze raz dziękujemy!

Łukasz i Anna

To już drugi kredyt przy którym pomaga nam p. Karolina. Bardzo dobrze nas przygotowała, na każdym etapie wiedzieliśmy co się dzieje. Dziękujemy i polecamy współpracę.

Odciągaliśmy w czasie zakup naszej nieruchomości z powodu tego, że baliśmy się kredytu. Znajomi zachęcili nas do spotkania z Panem Piotrem. Po tym spotkaniu wszystko się zmieniło i otrzymaliśmy całą „encyklopedię” informacji dzięki, którym zrozumieliśmy czym jest kredyt hipoteczny i że nie taki diabeł straszny jak go malują. Pan Piotr wytłumaczył nam wszystkie zagadnienia związane z kredytem, wcześniejszą spłatą, jak sprawić żeby kredyt nie był dla nas zbyt dużym ciężarem i można powiedzieć odmienił nasze życie bo dziś piszę ten komentarz z własnego M, a koszty które ponosimy są mniejsze niż wcześniej gdy wynajmowaliśmy mieszkanie. Zachęcam do współpracy.

Agnieszka, Mateusz

Pana Mirka poznałam na targach mieszkań. Oczekiwałam rzeczowych informacji i takie otrzymałam. Tak jak obiecywał poszło szybko i bez problemów. Polecam współpracę z Panem Mirkiem.

Iza

Znajomy polecił mi Pana Piotra, doradcę z którym współpracował przy swoim kredycie. Na początku byłem nieco zdystansowany bo myślałem, że kredyt u mnie w banku w którym od lat mam konto będzie najtańszy i że za taką współpracę będę musiał dodatkowo zapłacić. Okazało się, że po pierwsze nie zapłaciłem ani złotówki, a kredyt otrzymałem o wiele tańszy ( ponad 200 PLN/mc) niż w moim banku (już nie moim 🙂 ). Następne mieszkanie na pewno przy pomocy Pana Piotra.

Karol

Bardzo dziękuję za pomoc przy kupnie mieszkania. Pracowałem z p. Mirkiem i p. Karoliną. Mimo tego, że transakcja była skomplikowana daliśmy radę i mieszkamy w końcu na swoim.

Witamy! Zdajemy sobie sprawę, że w internecie częściej pojawiają się opinie negatywne niż pozytywne jednak praca jaką wykonał dla nas P. Mirek z udziałem P. Karoliny zasługują na pochwałę. Pan Mirek już od pierwszego spotkania wykazał się zaangażowaniem w sprawę (może nie powinniśmy pisać P. Mirek ponieważ przeszliśmy na Ty, ale myślimy, że tak będzie bardziej stosownie) wyjaśnił nasze wszelkie wątpliwości i wzbudził w nas ogromne zaufanie. P. Karolina na bieżąco informowała o aktualnym naszym położeniu. Cały proces przeszedł bez problemów choć sprawa nie była taka prosta. Myślimy że ta opinia będzie dla innych zachętą do skorzystania z doświadczenia Pana Mirka natomiast dla samego Pana Mirka serdecznym podziękowaniem z naszej strony;-)

Katarzyna i Robert

Przed spotkaniem z Panem Piotrem nie wiedziałem, że są osoby, które wiedzę z tak wielu banków mają w jednym palcu. Pan Piotr porównał dla nas wszystkie oferty, zaoszczędził sporo czasu i przede wszystkim po ludzku wytłumaczył te wszystkie zawiłości, które wydawały się dla mnie czarną magią. Kredyt otrzymaliśmy, mieszkanie kupione, a w tym wszystkim spora zasługa P. Piotra. Dziękujemy.

Paweł i Ania

    BEZPŁATNY EBOOK

    Jak obniżyć koszty kredytu hipotecznego

    Dowiedz się dlaczego refinansowanie kredytu hipotecznego jest opłacalne.