Uzyskaj najtańszy kredyt hipoteczny na rynku

Umów się na darmową konsultację

Dlaczego warto z nami współpracować?

kredyt za zakup mieszkania lub domu

Sprawdzimy twoją zdolność kredytową. Ze wszystkich dostępnych na rynku ofert kredytowych, wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą.

Umowa kredytowa

Zdajemy sobie sprawę, że informacje zawarte w umowach kredytowych mogą wydawać się skomplikowane. Chętnie omówimy i wyjaśnimy wszystkie zapisy.

Pomoc w formalnościach

Przygotujemy za Ciebie wszystkie potrzebne dokumenty. Na bieżąco będziemy Cię informować o postępach Twojego kredytu hipotecznego.

Brak opłat za współpracę

Nie ponosisz żadnych wydatków związany ze współpracą z naszym Doradcą. Jesteśmy wynagradzani bezpośrednio przez instytucje finansowe.

Zespół

Zastanawiasz się od czego zacząć?

Popularnym i najdogodniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy Eksperta Finansowego. Przeprowadzi dla Ciebie cały proces kredytowy szybciej i skuteczniej. Dzięki temu bez komplikacji uzyskasz finansowanie i spełnisz swoje marzenie o nowym domu.
Profesjonalne Finanse to zespół Doradców Kredytowych, którzy budowali swoje doświadczenie, pracując w największych instytucjach finansowych w Polsce. Obecnie jako niezależni Doradcy wykorzystują pozyskaną wiedzę, pomagając Klientom uzyskać najkorzystniejsze warunki kredytów.

Doświadczenie naszych doradców

1

zadowolonych Klientów

1 mln

wypłaconych kredytów

1

zakupionych nieruchomości

Zostaw kontakt, Doradca oddzwoni i przedstawi szczegóły