Planujesz zakup mieszkania? Ten bezpłatny poradnik jest dla Ciebie

Jeśli myślisz o kredycie hipotecznym, koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem. Dowiesz się, jak wygląda proces uzyskania kredytu. Nie pozwól, żeby coś Cię zakoczyło - pobierz poradnik już teraz.

Loading...

Jeśli od razu potrzebujesz konsultacji w sprawie kredytu, zobacz dlaczego warto skontaktować się z naszymi Ekspertami:

przygotowanie dokumentów

Przygotujemy za Ciebie wszystkie potrzebne dokumenty. Na bieżąco będziemy Cię informować o postępach Twojego kredytu hipotecznego.

analiza dostępnych ofert

Sprawdzimy twoją zdolność kredytową. Ze wszystkich dostępnych na rynku ofert kredytowych, wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą.

pomoc w zrozumieniu umowy

Zdajemy sobie sprawę, że informacje zawarte w umowach kredytowych mogą wydawać się skomplikowane. Chętnie omówimy i wyjaśnimy wszystkie zapisy.

Brak opłat za współpracę

Nie ponosisz żadnych wydatków związany ze współpracą z naszym Doradcą. Jesteśmy wynagradzani bezpośrednio przez instytucje finansowe.

Zespół

zespół naszych ekspertów czeka na twój kontakt

Ekspert przeprowadzi dla Ciebie cały proces kredytowy szybciej i skuteczniej. Dzięki temu bez komplikacji uzyskasz finansowanie i spełnisz swoje marzenie o nowym domu.
Profesjonalne Finanse to zespół Doradców Kredytowych, którzy budowali swoje doświadczenie, pracując w największych instytucjach finansowych w Polsce. Obecnie jako niezależni Doradcy wykorzystują pozyskaną wiedzę, pomagając Klientom uzyskać najkorzystniejsze warunki kredytów.

Doświadczenie naszych doradców

1

zadowolonych Klientów

1 mln

wypłaconych kredytów

1

zakupionych nieruchomości

Zostaw kontakt, Doradca oddzwoni i przedstawi szczegóły