Darmowa konsultacja

+48 531 800 777

Przydatni Specjaliści

Zakup nieruchomości to wspaniały moment w życiu! Nowy dom, nowa przygoda, nowa inwestycja.

W procesie zakupu towarzyszy nam wiele emocji. Stoi też przed nami wiele wyzwań i formalności.

Akt notarialny, wycena nieruchomości, ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie życia, odbiór techniczny lokalu, świadectwo energetyczne, właściwe odprowadzenie podatków, wpis do Księgi Wieczystej. To tylko niektóre czynności, które trzeba wykonać aby nabyć nieruchomość.

  • Poprowadzone dobrze mogą być po prostu kolejnym krokiem do naszego celu.
  • Poprowadzone źle, narażają nas na stres, stratę czasu, a często też pieniędzy.

Przez lata pracy w branży finansów i nieruchomości poznaliśmy właściwych ludzi, którzy te formalności wykonują perfekcyjnie bo są profesjonalistami w tym co robią i podchodzą do życia i wykonywanej pracy z pasją, odpowiedzialnością i sumiennością.

Jeśli chcesz aby pracowali z Tobą najlepsi  to dobrze trafiłeś!

Grafika wielozadaniowa

Oto osoby, które możemy rekomendować i co do których jakości pracy jesteśmy pewni:

Notariusz

Osoba niezbędna przy każdej transakcji. Zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Odpowiada za formalne przeprowadzenie transakcji

Rzeczoznawca majątkowy

Wycena nieruchomości to formalność w procedurze kredytu hipotecznego. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi rzeczoznawcami przebiegnie sprawnie. Zaoszczędzisz też bo zamiast wykonywać wycenę we wszystkich bankach do których składasz wnioski użyjesz jednej wyceny do wszystkich instytucji.

Prawnik

Jeśli chcesz zbadać zawieraną umowę i jej prawne aspekty, prawnik znający się na rynku nieruchomości może okazać się bezcenny.

Doradca podatkowy / Biuro rachunkowe

Jesteś inwestorem i nie wiesz jakie rozwiązanie podatkowe będzie dla Ciebie najlepsze? Zapytaj doświadczonego doradcę.

Rzeczoznawca techniczny

Zanim odbierzesz nieruchomość i potwierdzisz jej stan techniczny – umów się na oględziny z inżynierem, który fachowym okiem oceni stan nieruchomości. To może być jeden z najlepszych kroków w procesie zakupu nieruchomości.

Projektant

Potrzebujesz pomysłu na urządzenie mieszkania ? Pomysł, projekt i przydatne rozwiązania jak na dłoni przedstawi Tobie współpracująca z nami projektantka

Ekipa budowlana/wykończeniowa

Słyszałeś na pewno niejedną opowieść o przygodach przy wykończeniu nieruchomości. Dobre polecenie jest w tej branży na wagę złota. Zapytaj o nasze możliwości!

Agent ubezpieczeniowy

Chroń to co cenne starannie dobranymi polisami ubezpieczeniowymi. Na życie, na dom, na to co dla Ciebie cenne. Nie wierzysz w ubezpieczenia, ale bank od Ciebie tego wymaga ? Ok, polisy w których to cena jest największym atutem też mamy 😉

Ekspert kredytowy

Tym się zajmujemy, to wiemy najlepiej. Temu poświęcona jest w dużej mierze nasza strona. Współpraca z nami to pewność, bezpieczeństwo, najlepsze oferty i bezstresowy krok w drodze do Twojego M. Dobrze wybrałeś!

Kosztorys prac budowlanych

Nie wiesz od czego zacząć? Nasze doświadczenie pomoże stworzyć dokument, który pozwoli Tobie na oszacowanie kosztów inwestycji w poszczególnych etapach. Będzie potrzebny też do otrzymania kredytu.

Wpis do Księgi wieczystej

Formalności sądowe ? Potrafimy to zrobić za Ciebie. Zapytaj o ofertę.

Świadectwo energetyczne, pozwolenie na zakup dla obcokrajowca

Żadne nie są dla nas tajemnicą. Jak możemy Ci pomóc?

Wypełnij formularz

Podaj swoje dane w formularzu kontaktowym a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Gdzie nas znaleźć?

Słomińskiego 17 lok. 29, 00-195 Warszawa

E-mail

kontakt@profesjonalnefinanse.pl

Telefon

+48 531 800 777

Wypełnij formularz kontatkowy: