NOWOCZESNY KREDYT HIPOTECZNY

Zakup mieszkania lub domu, budowa, remont czy urządzenie własnego M są to decyzje, które czekają wielu z Was, ale wymagają także znacznego nakładu finansowego. Przy tej okazji,często jedynym możliwym wsparciem jest kredyt hipoteczny, będący jednocześnie najtańszym sposobem pozyskania środków od banku. Warto nadmienić, że w 2017 roku ponad 50% wszystkich kredytów hipotecznych zostało udzielonych za pomocą zewnętrznych firm, a nie bezpośrednio przez banki. Dlaczego zawód eksperta hipotecznego tak bardzo zyskuje na popularności? W Polsce działa ponad 20 banków udzielających Klientom kredytów hipotecznych. Każdy z nich składa propozycję w kilku różnych wariantach, obligując Ciebie do przeanalizowania kilkudziesięciu ofert. Tak naprawdę jednak, w momencie wyboru nieruchomości, kredyt hipoteczny staje się jedynie narzędziem do realizacji Twojego planu, często więc brakuje Ci czasu,cierpliwości oraz wiedzy, żeby dokładnie rozważyć wszystkie propozycje i wybrać tę najkorzystniejszą. Wówczas dobrym wyjściem będzie współpraca z ekspertem hipotecznym, który pomoże wybrać kredyt hipoteczny najlepszy dla Ciebie w danym momencie. Dlaczego warto skorzystać z usług eksperta hipotecznego? Poniżej kilka zalet takiej współpracy.

Dostępność wielu banków w jednym miejscu i rzetelne porównanie

Ekspert Hipoteczny przedstawi aktualne oferty banków i pomoże wybrać kilka najkorzystniejszych instytucji, w których warto zaciągnąć kredyt, ze względu na najniższe dla Ciebie koszty.

CZAS

Dziś to najbardziej deficytowy zasób. Chcąc indywidualnie poznać oferty kilkudziesięciu instytucji potrzeba wielu telefonów, wizyt w oddziale lub wielu godzin przed monitorem. Nawet gdyby udało się zebrać wszystkie oferty, to pozostałoby jeszcze ich porównanie, co zajęłoby kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt godzin. Spotkanie z ekspertem hipotecznym zajmie tylko ułamek tego czasu, a przyniesie zdecydowanie lepsze efekty. Specjaliści mają bowiem dostęp nie tylko do wszystkich ofert, ale również orientują się w promocjach czasowych w danych bankach, dzięki czemu mogą złożyć wnioski w idealnym dla Ciebie momencie, przy okazji zaoszczędzając mnóstwo czasu.

Pieniądze

Dokładniej mówiąc – oszczędność pieniędzy. Ekspert hipoteczny nie pobiera od Ciebie żadnej prowizji, a swoje wynagrodzenie otrzymuje od banków. Nie powoduje to wzrostu ceny Twojego kredytu, ponieważ jest to jeden ze sposobów dystrybucji produktów powszechnie stosowany przez banki. Ponadto w wielu przypadkach możesz nawet zapłacić mniej niż bezpośrednio w banku. Specjalista będący na bieżąco z ofertami banków, wybierze najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet i jeśli to możliwe wynegocjuje z bankiem parametry kredytu.

Dokumenty

Wypis i wyrys z rejestru gruntów, wniosek wieczystoksięgowy, oświadczenie inwestora zastępczego czy wyjaśnienie wzmianek. Skąd wziąć te dokumenty? Kiedy i komu są potrzebne? To kolejny powód, aby współpracować ze specjalistą. Od początku pomoże Ci skompletować potrzebne dokumenty i wypełnić wnioski, a na koniec dopilnuje, by wszystko było dostarczone w odpowiednim czasie.

Serwis

Dobry ekspert hipoteczny pomaga również po uzyskaniu kredytu. Jak? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie zaciągane często na okres 20-30 lat, w tym czasie mogą pojawić się korzystniejsze dla Ciebie warunki. Ekspert jest na bieżąco z rynkiem i w odpowiednim czasie może pomóc przy negocjacjach z Twoim bankiem lub w przeniesieniu kredytu do innego banku. W trakcie trwania umowy kredytowej mogą również pojawić się zdarzenia losowe, gdzie pomoc eksperta kredytowego okaże się kluczowa i z pewnością ułatwi Ci życie, np.: przy skorzystaniu z polisy ubezpieczenia od utraty pracy, życia czy nieruchomości; przy konieczności skorzystania z tzw. wakacji kredytowych czy przy pomocy w aneksowaniu warunków umowy, wiążących się ze zmianami w Twoim życiu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla większości potencjalnych kredytobiorców, współpraca z Ekspertem Kredytowym wiąże się z wieloma obawami i jeszcze większymi niewiadomymi. Zapewniamy jednak, że jeśli trafisz na kompetentną osobę, zaoszczędzisz mnóstwo czasu i zyskasz wiele korzyści.
Jeśli zastanawiasz się czy warto skorzystać z usług eksperta kredytowego, powyższe punkty będą dla Ciebie małą podpowiedzią.

Masz pytania dotyczące kredytu?

Zostaw nam krótką wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą
w ciągu 24h i porozmawiamy o szczegółach.