Darmowa konsultacja

+48 531 800 777

Nasi Eksperci

Specjaliści

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

W naszej firmie zatrudniamy tylko najlepszych ekspertów z branży. Możesz mieć pewność, że będziesz w dobrych rękach. Poznaj nas bliżej!

Piotr Ochnio

Ekspert Finansowy

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, w jakim miejscu znajdziesz wszystkie informacje i rozwiązania dotyczące Twojego kredytu, to odpowiedź brzmi – tam, gdzie spotkasz Piotra. Umów się na spotkanie, a kredyt będzie dla Ciebie prostym krokiem w drodze do Twojego wymarzonego mieszkania. Prywatnie uwielbia sport, Hiszpanię i dobre, ambitne kino.

Zadzwoń lub napisz:

Aleksandra Szymańska

Ekspert ds. kredytów hipotecznych

Ola pokochała w naszej firmie pracę z Klientem. Do każdego pochodzi z pełnym zaangażowaniem i sumiennością. Z nią wszystkie dokumenty docierają na czas. Prywatnie uwielbia sport, od najmłodszych lat trenowała piłkę ręczną, uwielbia też wypoczywać w swoich rodzinnych, podlaskich stronach. Cieszy się zawsze, gdy może pomóc zabieganym i zbyt zajętym na co dzień Klientom.

Zadzwoń lub napisz:

Mirosław Boratyński

Ekspert Finansowy

Każdy dzień zaczyna od czarnej kawy, aby z większą energią spotykać się z Wami, wsłuchać się w Wasze potrzeby, a następnie pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Wiedzę w zakresie kredytów hipotecznych zdobywał, ucząc się od najlepszych, aby i takim się stać. Jeśli chcesz uzyskać rzeczowe informacje, dowiedzieć się, czym jest kredyt hipoteczny, jakie są „za” i „przeciw” tej formy finansowania — z pewnością dogadasz się z Mirkiem.​

Zadzwoń lub napisz:

Karolina Marcińczyk

Ekspert Finansowy

Wiedzę i doświadczenie w branży finansowej zdobywała w największych korporacjach bankowych w Polsce. W związku z tym, sektor bankowy ma opanowany do perfekcji, zarówno od strony analitycznej banku, jak i indywidualnej potrzeby Klienta. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych, również indeksowanych (walutowych). Jeżeli oczekujesz profesjonalnej, rzetelnej pomocy, to odpowiednia osoba. Klienci najbardziej doceniają oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki współpracy z Karoliną.

Prywatnie fanka lekkoatletyki oraz aktywnego wypoczynku w górach.

Zadzwoń lub napisz:

Michał Wiśniewski

Ekspert Finansowy

Prawdziwy spec od ubezpieczeń w naszym Dream Team. Jeżeli potrzebujesz ubezpieczyć samochód albo mieszkanie, albo prowadzisz firmę i potrzebujesz ubezpieczenia działalności, majątku firmy lub OC –  nie mogłeś lepiej trafić. Jeśli chcesz otrzymać ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb, to trafiłeś na odpowiednią osobę w odpowiednim miejscu. Prywatnie Michał jest miłośnikiem motoryzacji, a wolny czas lubi spędzać nad wodą z wędką w ręku.

Zadzwoń lub napisz:

Sebastian Mańkowski

Ekspert Finansowy

Nasz Ekspert Finansowy Sebastian, od zawsze w swojej pracy kieruje się dobrem swojego Klienta. Bezpośrednie i szczere podejście do ludzi pozwala mu szybko rozpoznać potrzeby rozmówcy i przygotować najlepiej dopasowane rozwiązanie. Jego misją jest zwiększanie świadomości finansowej w społeczeństwie, co praca w naszej firmie skutecznie umożliwia. Wolne chwile Sebastian poświęca przede wszystkim piłce nożnej. Lubi też podróże i wartościową lekturę.

Zadzwoń lub napisz:

Dominika Polak

Ekspert Finansowy

To kolejna przedstawicielka płci pięknej w naszym zespole. Od lat pomaga klientom spełnić marzenia o upragnionej nieruchomości, sfinansować zakup samochodu lub dostarczyć niezbędny zastrzyk gotówki. W biznesie kieruje się zasadą: powiedz mi o czym marzysz, a ja znajdę odpowiednie finansowanie. Prywatnie miłośniczka latania, jednak zawodowo twardo stąpa po ziemi.

Zadzwoń lub napisz:

Radosław Fryc

Ekspert Finansowy

Radek w naszym zespole odpowiedzialny jest za ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń dostosowuje najlepsze warunki do najkorzystniejszej ceny. Kieruje się zawsze dobrem swojego klienta.

Jeżeli właśnie kończy się Twoja polisa na auto lub nieruchomość to świetnie się składa – Radosław pomoże Ci wybrać ofertę, która spełni Twoje potrzeby.

Prywatnie pasjonat piłki nożnej, dobrego kina i muzyki.

Zadzwoń lub napisz:

Michał Główka

Ekspert Finansowy

Michał potrafi uczynić proces kredytowy przyjemnym i mało stresującym. Zawsze dostępny, zawsze otwarty na pytania i chętny do rozwiania wszelkich wątpliwości. Nie ma dla niego spraw trudnych czy bez rozwiązań.
Prywatnie wielbiciel sportu, e-sportu,  a także muzyki elektronicznej. 

Zadzwoń lub napisz:

To jak? Kiedy zaczynamy współpracę?